środa, 15 kwietnia 2015

Prolog

Ona-dziewczyna z marzeniami i planami na przyszłość.Lubiąca od czasu do czasu się zabawić, a za razem osoba niedopuszczająca żeby ktokolwiek ją ponownie skrzywdził . Chowająca za sobą historię przeszłości, której za wszelką cenę  nie chcę pamiętać. Wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Lecz w jej życiu pojawiają się momenty, gdy jej szczęście zanika, ale w miarę szybko potrafi się pozbierać. Ale czy zawsze ?Stara się nie myśleć o problemach jakie spotkały ją w przeszłości. Dlatego, gdy to wszystko do niej powraca, myśli które starają się ją pogrążyć, próbuje po prostu odreagować.
  
On- chłopak traktujący życie jako wielką zabawę, podchodzący do wszystkiego na luzie, częste imprezowanie i niebezpieczne sytuację to to czym żywi się chłopak. Niezwykle przystojny, potrafiący pokazać swój urok i uwodzicielskość  . Spojrzenie przez które każda kobieta go pragnie ,lecz dla niego liczy się tylko dobra zabawa. Nie dopuszcza do siebie myśli że ktoś mógłby zawładnąć jego sercem. Chłopak mający dwie twarze. Jedna próbująca odstraszyć innych od siebie czasami tylko dlatego żeby ich nie skrzywdzić. Ale także ta  która potrafi przyciągnąć do siebie innych tak ,że wiadomo, że zawsze można na niego liczyć.

Co się stanie gdy los postanowić połączyć ich drogi. Czy prawda dziewczyny wyjdzie na jaw?  Co się stanie gdy nawzajem zaczną pokazywać swoje prawdziwe oblicza ?  Jak obydwoje zareagują na szczere wyznania ?
Tego dowiecie się czytając Dark Desires . Serdecznie zapraszam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pierwszy rozdział pojawi się wkrótce

2 komentarze:

 1. Ciekawy prolog, chętnie będę czytała dalej i oczywiście komentowała. Kocham Nialla o raz jest tu jeszcze moja ulubiona Barbara:* jestem ciekawa co ukrywa główna bohaterka. Życzę weny i powodzenia z dalszym pisaniem:)

  PS chciałabym się zapytać co ile będą wstawiane rozdziały i czy mogłabyś informować mnie na tt (jeśli oczywiście masz)?
  @ruda_alex13

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozdziały będą dodawane tak jakoś co 3 tygodnie chyba że znajdę gdzieś wolną chwilkę no to będzie wcześniej :-) nie ma problemu będę cię informować =)
   Cieszę się że podoba Ci się prolog :*

   Usuń